Wesele w ogrodzie

Coraz więcej osób decyduje się na wesele w iście amerykańskim stylu, które odbywa się na otwartej przestrzeni, w pełnym zieleni ogrodzie. Świętowanie na świeżym powietrzu niesie za sobą wiele korzyści i jest ciekawą oraz niecodzienną alternatywą uczczenia najpiękniejszego dnia w życiu Pary Młodej. Takie przyjęcie można zorganizować również w swoim własnym ogrodzie. Warto wcześniej odpowiednio go posprzątać oraz zabezpieczyć studnie czy też szamba betonowe, które są na działce. Szamba betonowe należy również przed taką uroczystością opróżnić, żeby mieć pewność, że nie zaskoczy nas wybicie nieczystości.

 

szamba betonoweWesele możemy urządzić w przydomowym ogrodzie zastępując tradycyjną salę weselną. Istotnym czynnikiem jest ilość osób, które mają brać udział w uroczystości. Jeśli mamy w planach wesele na niewielką ilość gości. Wówczas ciekawą i udaną zabawę jest w stanie zagwarantować ślub w ogrodzie.

 

Z racji, tego iż miejsce zabawy będzie znane większości osób, bez problemu będziemy w stanie zaaranżować ogród, w którym bawić się będą goście i zadbać o niezbędne elementy, takie jak rozstawienie stołów czy zabezpieczenie miejsca przed niespodziewanym deszczem.

 

Bezproblemowo przyjdzie nam również organizacja  miejsca bufetu dla gości. W przypadku dużej przestrzeni ogrodu możemy stworzyć dodatkowy parkiet taneczny, który możemy wykonać za pomocą paneli, tak aby gościom wygodniej było tańczyć. Wesele w przydomowym ogrodzie przełoży się na przednią zabawę, na której goście będą czuli się bardzo swobodnie.

 

Jednym z najważniejszych czynników jest zredukowanie kosztów przyjęcia. Wynajem lokalu związany jest z wysokimi opłatami. Jak również w naszym zakresie będzie wynajęcie firmy cateringowe oraz zespołu muzycznego, który rozkręci zabawę. W przypadku braku zespołu warto rozważyć odpowiednie nagłośnienie owej przestrzeni.

 

Zabawa weselna w ogrodzie związana jest z kilkoma kwestiami, o których warto pamiętać. Jedną z nich jest organizacja miejsc dla gości tak, aby mogli swobodnie się poruszać. W przypadku dużej ilości gości, ogród nie będzie idealnym rozwiązaniem, a jedynie przeszkodą dla gości, ze względu na małą ilość miejsca.

 

Istotna jest także organizacja noclegu dla gości, którzy chcieliby zregenerować swoje siły po przyjęciu. Warto zatem przygotować kilka pokoi specjalnie dla gości. Jednym z mankamentów będzie hałas dobiegający z ogrodu, na który Para Młoda nie ma wpływu.

 

Zapisz